Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sehirler-arasi-vip-4

Kayseri şehirler arası nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde mutlaka deneyimli bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir. Uzun yola çıkacak olana eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemi almakta olan Vip Nakliyat firmamız bunun için sektörün lideri olarak hizmet vermektedir. Dinamik ekibimiz Avrupa’da geliştirilen modern nakliyat yöntemlerini takip etmekte ve bunları sizlerin eşyalarınızın taşınması sırasında kullanmaktadır. Geniş ekiplerimiz ile taşınma süresinin uzamasını ve yaşanan stresin de artmasını önlemekteyiz.

Kayseri merkezli firmamız ile ülkemizin her il ve ilçesine taşınmanız gerektiğinde aynı üstün kalitede hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Uzun yola çıkacak eşyaların içinde olacağı araçların da önemi büyüktür ve firmamız bunun için yeni model kapalı kasa araçlar kullanmaktadır. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta koruma düzeyini arttırmaktayız. Nakliyat yapmak için tüm belgelere sahip olan firmamız ile eşyalarınız güvenli olarak yeni adresine taşınmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Kayseri şehirler arası nakliyat hizmetimizi almak istediğinizde bunun üstün kalitede olmasının yanında bütçenize uygun olmasından dolayı memnun olmanızı sağlamaktayız. Evinize yapacağımız ziyaret ile eşyaları yerinde görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu ziyaret için ilave ücret almamakta ve nakliyat sonrasında da ilave maliyetler ile karşılaşmanıza izin vermemekteyiz. Yetkili arkadaşımızın denetimi altında taşınmayı gerçekleştirmekte ve bu süre içinde eşyaların başında beklemenize de gerek bırakmamaktayız. Nakliyat hizmetimizde şu detaylara yer vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kırılma ihtimali olan eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz.
  • Üst katlarda oturuyor olmanız halinde asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız.
  • Anlayışlı ve güler yüzlü olmaya önem vermekte ve taşınma süresince tüm sorularınıza cevap bulabilmenizi sağlamaktayız.
  • Sigortalı nakliyat yapmakta ve içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

Kayseri şehirler arası nakliyat hizmetimizin başlayacağı ve biteceği zamanı sizlere bildirmekte ve bu şekilde buna göre programınızı yapabilmenizi sağlamaktayız. Size en uygun olan zamanda taşınabilmenizi sağlamak için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Firmamızın sunduğu profesyonel hizmeti almanız halinde taşınmanın sıkıntı verici bir süreç olmadığını görmeniz mümkün olmaktadır.