Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ofis-tasima-vip (4)

Kayseri evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak vermekte olan Vip Nakliyat firmamız evinizi taşımanız sırasında uzman ekipleri ile yanınızda yer almaktadır. Üstün kalitede hizmet vermekte olmamız ve sağladığımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile de gün geçtikçe firmamıza olan talepler artmaya devam etmektedir. Bizlerde her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olabilmek için kesintisiz yılın her günü çalışmakta ve ekiplerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. Taşınmanın bütün yorucu detaylarını sizler adına düşünmekte ve normal hayatınıza ara vermeden taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Ev taşıma sırasında en önemli noktanın eşyaların güvende olmasıdır ve bunun için de işini hatasız yapan ekipler ile çalışmaktayız. Eşyaların güvenliği için maksimum düzeyde önlemler almakta ve yaşanan taşınma stresinin bir an önce bitmesi için işimizi hızla tamamlamaktayız. Planlı olarak çalışmanın önemini bilmekte ve sizin için uygun olan günü öğrenerek o gün için bir taşınma planı oluşturarak bunu uygulamaktayız. Taşınma sırasında eşyaların başında beklemenize gerek olmaması için de yetkili arkadaşlarımız ile bu süreci gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri evden eve nakliyat hizmetini almak isteyen kişiler bunun bütçelerine getirecekleri yüksek maliyetler nedeniyle sıkıntı yaşamaktadırlar. Oysa firmamızı tercih etmeniz halinde bunun bütçelerinizi de yormayacak uygun fiyatlar olmasını sağlamaktayız. En uygun maliyeti belirlemek için ilave ücretler almadan evinizi ziyaret etmekte eşyaları görmekte ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra teklifimizi hazırlamaktayız. Onayınızı almanın ardından da şu detaylara yer vererek nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesini yeni adreste kurulumunun yapılmasını da firmamız bünyesinde olan ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.
  • Eşyaların üst katlarda olması halinde asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmakta ve eşyaların güvende olarak taşınmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımız ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve eşyaların trafiğe çıktığında iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Kayseri evden eve nakliyat sırasında mümkün olan tüm önlemleri almakta olan firmamız sizlerin taşınma sırasında eşyalarım zarar görürse endişesi yaşamamanız için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. İlave ücretler almadan eşyalar gerçek değerinden sigorta yapılmaktadır. Kayseri merkezli firmamız sigortalı nakliyat hizmetini şehir içinde ve şehir dışına taşınmanız sırasında vermektedir.