Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Eşya Paketleme

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
esya-paketleme-vip (4)

Paketleme ve ambalajlama nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Profesyonel ekipleri ile hizmet vermekte olan Vip Nakliyat firmamız bu işlemi eğitimli ve deneyimli ekipleri ile vermektedir. Ev eşyalarının farklı cinslerden oluşması nedeniyle de her eşya için ayrı malzeme ve teknik kullanılmasının gerektiğini bilmekte ve TSE standardında kaliteli malzeme kullanmaktayız. Eş taşıma sırasında ev sahiplerinin en çok yorulmasına neden olan bu işlemi bizler yapmakta ve yorulmadan evinizi taşıyabilmenizi sağlamaktayız.

Eşyaların paketlemesi yapılmadan önce mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi işlemini firmamız ustaları dikkatle yapmaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalar ise paketleme yapıldıktan sonra içleri köpüklü kutulara yerleştirilmekte ve bu şekilde koruma düzeyi de arttırılmaktadır. Paketleme için geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işlemin kısa zamanda tamamlanarak taşınmanın da kısa sürede bitmesini sağlamaktayız. Yeni adresinizde de mobilyaların ve elektronik eşyaların kurulumu yapılmakta isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemi de ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama işlemini ayrıca ücret alarak yapan nakliyat firmalarının olması nedeniyle taşınması gereken kişiler bunu kendileri yaparak taşınmanı daha uygun maliyetli olmasını istemekte ama bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıkları için eşyalar yeterli koruma altına alınamamakta ve taşınma sırasında zarar görmektedir. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını birinci önceliği kabul eden firmamız ise bu işlem için ayrıca bir ücret almamaktadır. Ücret almamanın yanında bu işlemi sizlerin yapmamanızı istemektedir. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplamalı paketleme ve ambalajlama işlemini firmamızın deneyimli ekiplerine bırakmalısınız.

Paketleme ve ambalajlama hizmetinin yanında taşınma sırasında eşyaların koruma altında olmasını sağlamak adına firmamız farklı önlemlerde almaktadır. Bu önlemler arasında asansörlü nakliyat yapıyor olmamız yer almaktadır. Portatif yük asansörlerimiz ile bina merdivenlerini kullanmadan eşyaları taşımakta ve bu sırada ortaya çıkabilecek riskleri de önlemekteyiz. Kayseri merkezli olan firmamız şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almakta ve taşınmanın sizler için stres yaratmasını önlemektedir. Sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için online iletişim kurabilirsiniz.