Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Melikgazi Evden Eve Nakliyat

Melikgazi evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede veren firmamız taşınmanın sizler için bir stres kaynağı olmasını ortadan kaldırmaktadır. Uzun yıllardır sektörde yer almanın deneyimi ile Vip nakliyat firmamız eşyalarınızın maksimum koruma altında olmasını sağlamakta ve kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktadır. İşinde uzman ekipler ile çalışan firmamız taşınma sırasında zaman kaybı yaşamamanız ve yorulmamanız için tüm detayları düşünmektedir. Eşyaların toplanması ve yeni adreste yerleştirilmesi dahil sizi yoran tüm işlemler firmamızın uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir bir nakliyat firması olmaya önem vermekte ve sizlere verdiğimiz tüm sözlerde durmaktayız. Evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma planı yapmakta ve bu planı da sizlerle paylaşmaktayız. Taşınma günü belirttiğimiz saatte geniş bir ekip ile gelerek yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile bu planı dolayısıyla taşınmayı gerçekleştirmekteyiz. Kayseri içinde tüm ilçelere taşınmanız gerektiğinde nakliyatın tamamlanacağı saati vermekteyiz. Bunun yanında şehir dışına taşınmanız gerektiğinde ise trafikte oluşabilecek yoğunluklardan dolayı tam saat belirtemesek de yaklaşık olarak verebilmekteyiz.

Melikgazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Melikgazi evden eve nakliyat hizmetimizi almanız sırasında yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun için hizmet kalitemizden ödün vermemenin yanında ayrıca bütçenize uygun fiyatlar sunmaktayız. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Ücret almadan evinize gerçekleştirdiğimiz ziyaret ile eşyaları görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında bilgiler alarak teklifimizi sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından da şu şekilde hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Paketleme ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz. TSE standardında olan ambalaj malzemeleri ile her eşyayı kendi cinsine uygun teknik ile paketleme yapmaktayız.

Asansörlü nakliyat yapmakta bina merdivenlerini kullanmayarak eşyaların güvenle taşınmasını sağlamaktayız.

Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile istenmeyen kazalara karşı önlem almaktayız.

Melikgazi evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız eşyalarınızın trafikte olduğu süre içinde güvende olması için yeni model kapalı kasa araçlar ile hizmet vermektedir. Eşyalar araçların içine özel teknikler ile istiflenmekte ve içleri süngerle kaplanmış araçlarımızda sarsılmadan ve zarar görmeden nakliyesinin gerçekleşmişini sağlamaktayız. Memnun olacağınız bir taşınma deneyimi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sonraki Yazı

Yorum Yap