Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kocasinan Evden Eve Nakliyat

Kocasinan evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi yorulmadan ve eşyalarınız zarar görmeden taşımanızı sağlamaktayız. Vip Nakliyat olarak alanında uzman ekibimiz ile kesintisiz yılın her günü hizmet vermekte ve evlerinizin taşınmasında yanınızda yer almaktayız. Uzman ekibimiz eşyalarınızın güvenli olarak taşınması için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Modern nakliyat yöntemleriniz son teknoloji asansörlerimiz ve yeni model araçlarımız ile işimizi kısa zamanda tamamlayarak yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmenizi sağlamaktayız.

Evini taşıyacak kişilerin bunun için uygun maliyetler aradığını bilmekte ve bunun için de düşük kar marjı ile çalışarak müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Her evin eşyasının özel olduğunu bilen firmamız telefonda fiyat vermemekte evinize yetkili arkadaşlarımız ile yapacağımız ziyaret ile bu fiyat teklifimizi sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından da taşınma planı oluşturmakta ve bu planı adım adım yetkili arkadaşımızın denetiminde uygulayarak bir aksilik yaşanmasını önlemekteyiz. Taşınma sürecinde eşyaların başında durarak zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz.

Garantili Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

 

Kocasinan evden eve nakliyat hizmetimizi garantili olarak vermekte ve müşterilerimizin taşınma sırasında stres yaşamalarının önüne geçmekteyiz. Nakliyat sektörünün hata kabul etmeyen bir sektör olduğunu bilmekte ve bunun için ekiplerimizi işinde en iyi kişilerden oluşturmaktayız. Garantili olarak verdiğimiz hizmette şu detaylar bulunmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Elektronik eşyaların ve mobilyaların sökülmesi yeni adreste kurulması işlemini de firmamız ustaları ile gerçekleştirmekteyiz.

Çok katlı binalarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmaktayız. Bu şekilde eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci hazırlamanın yanında taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.

Yeni model, kapalı kasa araçlarımız ile eşyaların trafikte olduğu zaman içinde iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Kocasinan evden eve nakliyat sırasında mümkün olan tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazalar içinde sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Kayseri merkezli firmamız şehrimizin tüm ilçelerine olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran firmamız ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum Yap