Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Sigortalı Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sigortali-vip (3)

Kayseri sigortalı nakliyat hizmetini firmamız titizlikle vermekte ve eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görürse ne olacak endişesi yaşamanızı önlemektedir. Günümüzde pek çok nakliyat firması sigortalı nakliyat yaptığını belirtmektedir. Bunların çoğu ise sigortayı göstermelik yapmakta aslında bir anlamı olmamaktadır. Vip Nakliyat firmamız ise verdiği ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma öncesinde uzman eksper arkadaşlarımız sizi ziyaret etmekte ve eşyaları görerek bir ekspertiz raporu hazırlamaktadır.

Bu şekilde hazırlanan rapor ile eşyalar gerçek değerinden sigortalanmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan zarar da sigorta şirketi tarafından tam olarak ödenmektedir. Deneyimli bir firma olarak işimizi hatasız yapıyor olmamıza ve eşyalarınızın güvenliği için maksimum koruma önlemi alıyor olmamızın yanında asla sigortayı ihmal etmemekteyiz. Ekiplerimiz adresinize geldiği anda sigortayı başlatmakta ve eşyalar yeni adrese taşınarak ekiplerimiz buradan ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Kayseri sigortalı nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız eşyaların taşınması sırasında olabilecek kazalara karşı yaptığı bu sigorta için ilave ücret almamaktadır. Taşınmanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçtiğinizde adresinize yapılan ücretsiz ziyaret sırasında eşyalar görülmekte ve gerekli diğer bilgiler alındıktan sonra maliyet belirlenerek bütçenize uygun fiyat teklifleri sunulmaktadır.  Sigortayı her zaman ekstra bir önlem olarak yapmakta eşyaların güvende olarak taşınması için gerekli önlemleri mutlaka almaktayız.

Aldığımız önlemler arasında paketleme ve ambalajlama yapmak yer almaktadır. Bu işlemi firmamızın alanında uzman ekipleri kaliteli malzeme kullanarak yaparak eşyaları koruma altına almaktadırlar. Bina merdivenlerinden eşyaları asla taşımamakta firmamızın sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanarak oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.

Kayseri sigortalı nakliyat hizmetimiz ile içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Kayseri merkezli firmamız şehir içinde ve şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde verdiği üstün kalitede hizmet ile memnun olacağınız bir taşınma süreci sunmaktadır. Kesintisiz hizmet vermekte ve bu şekilde taşınma ihtiyacınız oluştuğunda bunun kısa sürede gerçekleşmesini sağlamaktayız. Her müşterimize özel çözümler üretmekteyiz size özel çözümlerimizi öğrenmek için online iletişime geçebilirsiniz.