Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Şehir İçi Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sehir-ici-nakliyat-vip (3)

Kayseri şehir içi nakliyat hizmeti sektörde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni insanların evlerini ve ofislerini şehir içinde değiştirmelerinin gerekebiliyor olmasıdır. Vip Nakliyat olarak bu yönde olan ihtiyaçlarınızın karşılanması için uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Deneyimli bir firma olarak eşyalarınızın taşınma sırasında güvende olması için tüm önlemleri almakta ve taşınma sırasında sizde stres yapan tüm detayları düşünerek yorulmadan eşyalarınızı taşıyabilmenizi sağlamaktayız. Geniş ekiplerimiz ile nakliyat hizmetlerimizi kısa sürede sonuçlandırmakta ve taşınmanız gerektiği için zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz.

Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen taleplerin artmaya devam ediyor olması ile büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Ekiplerimizi genişletirken asla sıradan kişileri seçmemekte işini severek yapan ve verdiğimiz eğitimlerde başarılı olan kişileri tercih etmekteyiz. İşimizin hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için zaman zaman testler yapmakta işinde en ufak bir hata yapan personelimiz ile yolumuzu ayırmaktayız.

Güvenilir Nakliyat Firmaları

Kayseri şehir içi nakliyat hizmetimizi yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili olarak vermekte ve sektörün en güvenilir firması olarak tanınmayı başarmaktayız. Kayseri merkezli firmamız şehrimizin içinde tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için geniş ekipleri ve yeni araç filosu ile yer almaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamaktayız. Bu şekilde de firma olarak müşterilerimiz için taşınmayı sıkıntı olmaktan çıkartmaktayız.  Verdiğimiz üstün kalitede hizmette de şu detaylara yer vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yeni adreste de montajını ustalarımız ile yapmaktayız.
  • Asansörlü nakliyat yaparak eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.
  • Kapalı kasa içleri geniş araçlar ile eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekte ve bu şekilde konforlu bir şekilde taşınmalarını taşınmaktayız.

Kayseri şehir içi nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak vermekteyiz. İlave ücret almadan sigorta desteği veriyor olmamız uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlerin içinizin rahat etmesini sağlamak amacını taşımaktadır. Şehir içinde vereceğimiz tüm nakliyat hizmetlerinde başlama ve bitme saatlerini size bildirmekte ve bekleyerek zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.