Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Parça Eşya Taşıma

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
parca-esya-vip (4)

Kayseri parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile bir miktar ağır eşyanızın taşınması için uygun fiyat çözümleri bulabilmenizi sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamız size özel nakliyat çözümleri üretmektedir. Bu hizmetimizden evlerinin taşınması sırasında daha uygun çözümler arayan kişiler de yararlanmaktadır. Vip nakliyat olarak firmamızın sahip olduğu içleri geniş kapalı kasa araçlarımız ile aynı yönde taşınacak eşyaları aynı araç ile nakliyesini gerçekleştirmekte ve bu şekilde de maliyetin düşmesini sağlamaktayız.

Bu hizmetimizden bir miktar ağır eşyasını yazlığına, öğrenci çocuğunun evine göndermek isteyen kişiler de yararlanmaktadır. Bu hizmetimiz ile eşyaların profesyonel nakliyat hizmeti veren bir firma tarafından maksimum koruma altına taşınmasını sağlamaktayız. Bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişilere kargo şirketlerinin verdiği yüksek fiyatlar ve eşyaların dikkatsizce taşınması sonrasında ortaya çıkan hasarları ise bizlerden hizmet almanız halinde yaşamanızı önlemekteyiz. Eşyalarınızı adresinizden teslim almakta ve istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Kayseri parça eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanmanız halinde bunun bütçenize uygun çözümler olarak sunulduğunu görmeniz mümkün olmaktadır. Firmamız yetkili personeli eşyaları yerinde gördükten ve gideceği adres hakkında bilgi aldıktan sonra fiyat teklifini sunmakta teklifimizi onaylamanızın ardından da uygun olduğunuz gün öğrenilerek bu gün içinde adresinize gelinmektedir. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi içinde paketleme ve ambalajlaması firmamızın bu alanda uzman ekipleri tarafından yapılmaktadır. Kayseri merkezli firmamız şehrimizden ülkemizin her noktasına parça eşya taşımacılığı hizmeti ile eşyalarınızı gönderebilmenizi sağlamaktadır.

Kayseri parça eşya taşımacılığı hizmetimizde eşyaların üst katlarda olması halinde araçlara alınması sırasında zarar görmemesi için asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Eşyaları teslim almanın ardından da belirtilen adrese ne zaman teslim edileceği konusunda bilgi vermekte ve karşı tarafın bekleyerek zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Eşyaların araç içinde karışmasını önlemek için özel istifleme teknikleri kullanmaktayız. Sigortalı olarak parça eşya taşımacılığı yapmakta ve eşyaların taşınması sırasında olabilecek kazalar için önlem almaktayız. Bu hizmetimiz ile artık ağır eşyalarınızı başka bir adrese göndermek istediğinizde bunun yüksek maliyetleri nedeniyle sorun yaşamanızı önlemekteyiz.