Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Ofis Taşımacılığı

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ofis-tasima-vip (1)

Kayseri ofis taşımacılığı hizmetini profesyonel ekipleri ile vermekte olan firmamız işleriniz aksamadan ve ofis eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmenizi sağlamaktadır. Sektörün köklü firmalarından olan Vip Nakliyat firmamız kıymetli ofis eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için üst düzey önlemler almaktadır. Ayrıca güvenilir kişiler ile ekiplerimizi oluşturmakta ve bu anlamda da içinizin rahat olmasını sağlamaktayız. İşlerinizin yürüdüğü ofislerin kapalı kalmasının önemli sıkıntılara neden olacağını bilmekte ve bunun için yılın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız ile ofislerinizi taşımanız sırasında yetkili arkadaşlarımız bütün süreci yönetmekte ve planlı olarak taşınma gerçekleştirilerek çıkabilecek aksilikler için de önceden önlemler alınmaktadır. Oluşturulan taşınma planı sizlerle de paylaşılarak uygun olduğunun onayı alındıktan sonra da belirlenen günde yeterli sayıda ekip ve araç ile gelinerek nakliye gerçekleştirilmektedir.

Garantili Ofis Taşımacılığı

Kayseri ofis taşımacılığı işinde en iyi olan kişilerden oluşturduğumuz ekiplerimiz ile nakliyat hizmetini hatasız olarak vermekte ve bu şekilde her müşterimize de yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi verebilmekteyiz. Memnun olacağınız hizmetimizi de şu şekilde sunmaktayız.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulumu işlemini firmamız bünyesinde bulunan ustalarımız ile yapmaktayız.
  • Her masanın eşyasını ayrı olarak kutulara koymakta ve yerleştirme sırasında karışıklık yaşanmasını önlemekteyiz.
  • Üst katlarda olan ofis eşyalarınızın taşınması için asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız. Bu şekilde eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmakta ve taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.
  • Eşyaların trafiğe çıktığı zamanda güvende olması için kapalı kasa ve içleri süngerli araçlar kullanmaktayız.

Kayseri ofis taşımacılığı hizmetimiz ile Kayseri içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktayız. Taşınma öncesinde ofisinize yapacağımız ziyaret ile nakliyatın maliyetini belirlemekte ve sizin bu konuda onayınızı almaktayız. Verdiğimiz fiyatların kesin olmasını sağlamakta taşınma bittikten sonra ilave masraflar ile karşılaşmanızı da önlemekteyiz. Tüm hizmetlerimizi olduğu gibi ofis taşımacılığı hizmetimizi de sigortalı olarak vermekteyiz. İlave ücretler almadan eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.