Kayseri Evden Eve Nakliyat
Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062Vip Nakliyat - 0506 969 0062
0506 969 00 62
7/24 Hizmetinizdeyiz
Melikgazi/Kayseri

Kayseri Eşya Depolama

Son Yazılar

İletişim

  • Küçük Mustafa Mah., Çoban Sok. No: 6/12 Melikgazi/Kayseri
  • [email protected]
  • 0506 969 00 62
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
depolama-vip (1)

Kayseri Esya Depolama hizmetini Vip Nakliyat olarak güvenli ve geniş depolarımız ile vermekteyiz. Bir süre için kullanmayacağınız sizler için kıymetli eşyalarınızın depolarımızda aynı bıraktığınız yeni halleri ile kalabilmesini sağlamakta ve ihtiyaç duyduğunuz zamanda da alabilmenizi sağlamaktayız. Avrupa ve Amerika da uzun yıllardır verilen bu hizmeti ülkemize getiren firmamız bu yönde oluşan ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktadır. Ev ve ofis eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bir süreliğine kullanmayacak kişiler bu eşyaların güvenli bir yerde olmasını istemektedirler. Firmamız da bu isteği karşılamak için geniş depolarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınızı depolarımıza koymak istediğinizde adresinizden teslim almakta ve depolarımıza kendi personelimiz ile özel yöntemler ile istifleyerek yerleştirmekteyiz. Bu süre içinde eşyaların tam koruma altında olması için de adresinizden teslim alma sırasında paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Eşyalarınızı almak istediğinizde bundan bir hafta kadar önce firmamızı haberdar etmeniz halinde gerekli hazırlık yapılarak istediğiniz saatte eşyaların istediğiniz adrese teslimi yapılmaktadır.

 

Kayseri Eşya Depolama Fiyatları

Kayseri Esya Depolama Fiyatları  hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bunun için belli bir fiyat listemizin olmadığını görebilirsiniz. Çünkü bu hizmetten yararlanmak istediğinizde eşyaların miktarı, ne kadar süre kalacağı, adresinizin depolarımıza olan mesafesi gibi etkenler fiyatın belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bu konuda sizlere yetkili arkadaşlarımız yardımcı olmaktadırlar. Eşyaların depolarımıza koyulduktan sonra güvende olması için de şu önlemleri almaktayız.

  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve bu şekilde nem ve küf gibi oluşumlar önlenmektedir.
  • Düzenli olarak depolarımızı böcek ve haşeratlara karşı ilaçlamakta ve bunların eşyalara zarar vermesi önlenmektedir.
  • Temizlik personelimiz tarafından depolar düzenli olarak temizlenmekte ve toz oluşumu önlenmektedir.
  • Depolarımıza koyduğumuz eşyaların üzerlerini naylon ile kapatmakta ve koruma düzeyini arttırmaktayız.

Kayseri Eşya Depolama hizmetimizde eşyaların güvende olarak kalması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Bunun yanında yangın, sel, deprem gibi doğal afetler karşısında ise herkes gibi çaresiz kalınmaktadır. Bu doğal afetler olması halinde oluşan hasardan sıkıntı yaşamamanız için de sigortalı olarak depolama hizmetimizi vermekteyiz. Kayseri ilimizin tüm ilçelerine olduğu gibi çevre illere de bu hizmeti vermekte ve eşyalarınızın ihtiyaç duyacağınız güne kadar güvenle beklemesini sağlamaktayız.